Fundacja Klancyk i Szkoła Impro zapraszają na bezpłatne warsztaty improwizacji teatralnej dla osób 60+. Zajęcia będą trwały trzy miesiące począwszy od lutego. Zapisy startują już dziś, 8. stycznia.

Warsztaty improwizacji dla seniorów

Improwizacja to sztuka gry scen bez wcześniej przygotowanego scenariusza. Historie opowiedziane w spektaklu dzieją się „tu i teraz” i nigdy więcej się nie powtórzą. Projekt kierowany jest do warszawskich seniorów 60+. Mile widziani są wszyscy, którzy chcą spróbować tej formy aktywności i  przełamać rożnego typu bariery związane z wiekiem, osobowością lub chcących aktywnie spędzić czas i spożytkować swoją energię. 

Improwizacja uczy otwartości na innych i wiary w siebie, tworzy możliwości oraz pomysły, uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz działania w stresie. Zdecydowanie ułatwia nawiązywanie kontaktów, także tych międzypokoleniowych. Daje możliwość spożytkowania swojej energii i przekazania innym swojego doświadczenia. A to wszystko w miłej i radosnej atmosferze, w bezpiecznych warunkach grupy warsztatowej. 

Miejsce: Klubokawiarnia Jaś i Małgosia
Data: każdy wtorek, godzina 18.00 (od lutego)
Zapisy: seniorwizacja@gmail.com

 

Projekt finansowany ze środków programu „Seniorzy w Akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych Ę 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany