Melanże w ten weekend 5. – 7. stycznia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. SZKOLNA DYSKOTEKA: POSTANOWIENIA NOWOROCZNE – stary rok za nami czas na postanowienia noworoczne! Wszystkie możecie zrealizować już dzisiaj w Niebie na szkolnej dyskotece. W programie hity z podstawówki, obowiązkowe wolne i białe tanga. Podpieranie ścian i siebie wzajemnie. Szkolne mundurki, spódniczki, tenisówki, leginsy, za duże bluzy i asymetryczne kucyki, warkocze, kokardki, mile widziane. Nie zapomnijcie kapci na zmianę – komitet rodzicielski będzie pilnował porządku!
Data: 05. stycznia
Start:
22:30
Więcej info: FB EVENT

2. 1 MELANŻ ROKU – pierwszy weekend Nowego Roku rozpoczynamy w Miłości. Poprzeczka jest wysoko postawiona – to pierwszy melanż 2018 roku! Najlepszy house, electro i hip hop. A zagrają dla Was: NEEN NAH, Tycka (Princess Rap) i Yorüba!
Data: 05. stycznia

Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3. ZERO POSTANOWIEŃ  – jeśli nie planujecie na Nowy Rok żadnych postanowień i zmian to gwarantujemy Wam, że nie zmieni się na pewno jedno – czyli konkretne piątkowe imprezy w niePowiem. W pierwszy piątek 2018 zagrają, reprezentanci KokaFellaz: Panda i Eklektik Selektah.
Data: 5. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

 4. JASNA 1 | MOST VS. DUNNO RECORDINGS – noworoczne emocje już opadły przyszedł czas na kolejne huczne świętowanie. W sobotę w Jasna 1 wystąpią ekipy dwóch solidnych labeli – MOST Records oraz Dunno Recordings. Pozornie różne od siebie muzyczne światy, jednak posiadające kluczowe wspólne mianowniki – nieustanną zajawkę i wysoką muzyczną jakość. 
Data: 06. stycznia
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

5. 71. URODZINY DAVIDA BOWIEGO – w barStudio w sobotę David Bowie – dużo muzyki i dużo miłości. Muzykę puszczać będzie Double Trouble, a przy barze specjalny drink na ten wieczór – BOWIE SOUR!
Data: 6. stycznia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany