Kulturalny weekend: 5. – 7. stycznia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. ŚWIATOWY DZIEŃ BITEJ ŚMIETANY – Mr. Pancake rozpoczyna weekend na grubo – światowym Dniem Bitej Śmietany! To dla nich święto prawie tak ważne jak urodziny, więc przygotujcie się na super niespodzianki. Będzie pysznie – do każdego pancake’a bita śmietana za free 😉
Data: 5. stycznia
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

 2. KLANCYK GRA KOMORĘ MASZYNY LOSUJĄCEJ – już dzisiaj o 21.00 w Klubie Komediowym krótkie gry, szalone skecze, niespodziewane puenty. Komora maszyny losującej to orgia pomysłów, które wydobywają się z męskich gardeł niczym lawa z krateru. Wszystko to, co w impro najpopularniejsze – szybkość reakcji i błyskotliwość skojarzeń. Spektakl zakłada bardzo dużo interakcji z publicznością, więc przed wejściem przygotujcie aparaty mowy i ręce na różne działania!
Data: 5. stycznia

Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. PRZEGLĄD ANIME HAYAO MIYAZAKIEGO – w Kino „Świt” trwa przegląd Anime Hayao Miyazakiego –  mistrza japońskiej kinematografii rysunkowej, która zachwyca widzów na całym świecie! Reżyser przyczynił się do rozpowszechnienia na całym świecie japońskiej kreski, nie oddając się jednocześnie w służbę kinematografii zachodniej, a zachowując przy tym twórczą autonomię. Na wszystkie filmy wstęp wolny.
Data: 5. i 7. stycznia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. PIERWSZY POP – UP VINTAGE STORE W POLSCE – od 2. stycznia w Nowy Świat Muzyki  działa pierwszy w Polsce Pop -Up Vintage Stor – jeśli jeszcze nie mieliście okazji go odwiedzić ten weekend będzie idealną okazją! Sklep dla wszystkich miłośników stylu retro będzie czynny do końca stycznia.
Data: 6. stycznia
Star: 12.00
Więcej info: FB EVENT

5. WARSZAWA NOCĄ –  w sobotę będziecie mieli niezwykłą okazję przejechać się nocą najpiękniejszymi ulicami i mostami stolicy. Spacer w magicznej atmosferze wieczornej Starówki oraz w blasku XIX wiecznych uliczek z oświetleniem gazowym. Start o 16.30 z Placu Bankowego!
Data: 6. stycznia
Start: 
16.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany