Kolejne skarpetki, taka sama książka albo film, którego nie znosicie? Tradycyjnie w każde święta pula otrzymanych, „nietrafionych” prezentów wynosi od 8 do 14 % niezależnie od ich kategorii. Hala Gwardii chce pomóc wszystkim niezadowolonym z prezentów, organizując Targ „Niechciane prezenty”. Zgłoszenia do 5. stycznia!

„Niechciane prezenty” – jak to działa?

Przyjdź do Hali Gwardii (wcześniej rejestrując się poprzez zgłoszenie mailowe) i sprzedaj, oddaj, zamień swoje nietrafione prezenty. Już w niedzielę, 7. stycznia 2018 Hala Gwardii udostępni swoją przestrzeń wszystkim, którzy chcą, swobodnie pozbyć się prezentów i podarków w każdej postaci. Być może prezent, którego nie polubiliśmy będzie wymarzonym prezentem dla kogoś innego?

Uczestnicy akcji sami ustalają cenę lub sposób zapłaty. Wszelkie transakcje wymienne również będą mile widziane.

„Niechciane prezenty” – jak dołączyć do akcji?

1.      Wyślij mail ze zgłoszeniem na adres mailowy – zgloszenie@cbrevents.pl (podaj swoje imię, nazwisko, opis prezentu, którego chcesz się pozbyć).

2.      Przyjdź do Hali w niedzielę, 7 stycznia, punktualnie na godz. 10.00.

3.      Podejdź do miejsca organizatora (korytarz pod antresolą obok Baru Mlecznego), zamelduj swoją obecność i zajmij miejsce wskazane przez organizatora.

4.      Powodzenia!

Miejsce: Hala Gwardii
Data: 7 stycznia
Godziny otwarcia: 10.00 – 23.00
Wstęp Wolny

PS

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób prywatnych. Obecność dla firm, kolektywów prezentowych oraz marek chcących wziąć udział w wydarzeniu ze swoją wyprzedażą zostanie ustalona symbolicznie drogą mailową. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy pojawienia się na Targu „Niechcianych Prezentów” napojów alkoholowych, psychoaktywnych oraz innych używek nielegalnych w obrocie wg prawa Rzeczypospolitej Polskiej.


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany