Każdy wychowany w latach 90. pamięta The Kelly Family. Jedni ich nienawidzili, a inni ich kochali. Chciałbyś wrócić do czasów błogiego dzieciństwa? Wygraj bilety i spotkanie z idolami z młodości. Choć zespół nie zagra w Warszawie koncertu, to już za kilka dni wpadnie do Stolicy na specjalne spotkanie z fanami!

The Kelly Family – wizyta w Warszawie

Koszula w kratę, ogrodniczki, plecak, a w głośnikach: „Sometimes I wish I were an angel…”. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że mowa tu o drugiej połowie lat 90. i o szale, jaki zapanował na punkcie Kelly Family.Już wkrótce Kelly Family spełni marzenie fanów w Polsce i wystąpi z trzema koncertami (6.04 – Gdańsk, 7.04 – Łódź, 8.04 – Kraków), gdzie promować będzie swoją najnowszą płytę.

Jednak zanim wspólnie z Waszymi przyjaciółmi zaśpiewacie podczas jednego z kwietniowych występów „And I love you, I wan’t you, I want to talk to you…”, będziecie mogli porozmawiać z Waszymi idolami na żywo! Na trzy miesiące przed polskimi koncertami, grupa przyjedzie specjalnie do Warszawy już 11. stycznia, by spotkać się z kimś z Was! Co należy zrobić, by zdobyć główną nagrodę? Czytajcie dalej!

The Kelly Family – zadanie dla Was

Opiszcie swoje najważniejsze wspomnienie związane z zespołem Kelly Family. Mogą to być anegdoty, opowiadania, zdjęcia, kolaże – forma dowolna! Liczy się kreatywność i indywidualne podejście. Wierzymy w Was!

Swoje odpowiedzi wklejajcie w komentarzu pod postem na Facebooku! 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany