Wiadomo, że pierwszy dzień stycznia to międzynarodowy dzień kaca 😉 A w takim dniu raczej nie bardzo chce nam się gotować, prawda? Co powiecie na noworoczne śniadanie w fajnej knajpie? Sprawdź naszą selekcję warszawskich restauracji otwartych w Nowy Rok.

  1. MOMU – tutaj zjecie same „zadymione pyszności” i doskonałe śniadanie. Wszystko w przytulnym wnętrzu z widokiem na piękny Plac Teatralny. Dla nas MOMU to strzał w dziesiątkę! A i dla chętnych na poimprezowego klina znajdzie się dużo ciekawych propozycji.
  2. CIAO A TUTTI DUE – czy jest coś lepszego na kaca (i nie tylko!) niż pyszna włoska pizza? 1. stycznia wpadajcie do Ciao a Tutti Due na Mokotowie, gdzie – w iście włoskiej atmosferze – zjecie jedną z najlepszych pizz w Warszawie!
  3. ORZO PEOPLE MUSIC NATURE – dobrze znana Warszawiakom miejscówka przy Placu Konstytucji będzie otwarta w Nowy Rok w regularnych godzinach. Burger, pizza, a dla wszystkich zaczynających dietę – pyszne sałatki! Przy smacznym jedzeniu i pięknych roślinkach w Orzo zapomniecie o dolegliwościach dnia poprzedniego. 
  4. EL POPO KRĘGLICCY – a może coś meksykańskiego? Ostre burrito, delikatna quesadilla i chrupiące nachosy to tylko część smakołyków, których możecie skosztować w El Popo. Może egzotyczne smaki w Nowy Rok będą zwiastunem egzotycznych podróży w nadchodzących miesiącach!
  5. U SZWEJKA – nie ma się co oszukiwać… Po imprezie zwykle lubimy dużo i tłusto, a na to na pewno możecie liczyć u Szwejka, który  w Nowy Rok otworzy dla Was swoje drzwi o godzinie 13.00! Dobry pomysł na dobry posiłek w przyjemnej i gwarnej atmosferze.

Zdjęcia w tekście pochodzą ze stron restauracji na Facebooku
Zdjęcie wyróżniające: Orzo People Music Nature

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany