Wine Corner to miejsce z winem, w którym nikt nie będzie czuł się zagubiony. Prosty przekaz, czytelny podział stylistyki win, świetna, profesjonalna obsługa, mnóstwo win na kieliszki, regularne degustacje, a przede wszystkim niezwykły wybór Beaty Gawędy, właścicielki miejsca i importerki.

Wine Corner – tutaj nikt nie będzie czuł się zagubiony

Wine bary i sklepy z winami często kojarzą się ze sztywną atmosferą, w której nie każdy potrafi się odnaleźć. Wine Corner w Hali Gwardii to kompletnie inne podejście do wina. Tutaj każdy poczuje się swobodnie i łatwiej będzie mu znaleźć wino idealne. Wina w Wine Cornerze podzielone są bowiem nie na kraje czy szczepy, a na kategorie smakowe. Każda kategoria ma swój kolor i jest wyjaśniona w trzech prostych słowach.Jeśli smakuje Ci jakieś wino z kategorii, możesz więc spróbować innego z tej samej półki. Odkryjesz, że od szczepu i kraju ważniejsza jest budowa wina, jego zapach, smak, stylistyka producenta.

Wine Corner to wina na każdą kieszeń, od małych i średnich producentów. Jest tu duży wybór win biodynamicznych, naturalnych, wegańskich. To idealne miejsce na przedsylwestrowy shopping 😉

Miejsce: Wine Corner (Hala Gwardii)
Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek: 9.00 – 21.00
piątek – niedziela: 11.00 – 1.00

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany