Nie masz ochotę na dziki sylwestrowy melanż? Mamy super alternatywę! Kinoteka proponuje wejść w Nowy Rok z maratonem przedpremier! To wyjątkowa okazja, aby – w sylwestrowym nastroju – zobaczyć nowości filmowe na wielkim ekranie! Poznaj szczegóły!

Sylwestrowa noc w Kinotece – jakie filmy zobaczysz na ekranie?

POMNIEJSZENIE to niezwykła komedia science fiction przedstawiająca historię Paula Safranka, przeciętnego mieszkańca Omahy, żyjącego u boku żony – Audrey, marzącego o lepszym życiu. Pełno zwrotów akcji i niespodziewanych rozwiązań. Ciekawie!


CUDOWNY CHŁOPAK  – gdy po lantach nauki indywidualnek, 10 – letni Auggy udaje się do szkoły, okazuje się, że jego wygląd sprawia, że staje się  on szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Wszystko zmienia się, gdy w szkole pojawia się piękna Summer…


TAMTE DNI, TAMTE NOCE – sensualna, transcendentna opowieść o porywach pierwszej miłości autorstwa wspaniałego Luci Guadagnino. Akcja rozgrywa się we Włoszech – zakochacie się!


GRA O WSZYSTKO to z kolej prawdziwa historia kobiety, która zbudowała biznesowe imperium. Stworzyła najbardziej elitarny klub na świecie, w którym spotykali się szefowie mafii, gwiazdy Hollywood i politycy. W rolach głównych wspaniała Jessica Chastain i przystojny Idris Elba. 

Sylwestrowa noc w Kinotece – plan na wieczór

17:30 otwarcie kina dla Gości, otwarcie szatni
18:15 – 18:30 otwarcie sal kinowych
18:30 – 18:45 start pierwszych seansów
21:15 – 21:30 start drugich seansów
00:00 przywitanie Nowego Roku lampką szampana
00:30 start trzecich seansów
03:00 start czwartych seansów
05:30 zakończenie sylwestrowego maratonu filmowego


W trakcie wyświetlania projekcji w hallu kina oraz w kawiarniach zabawa z DJ-em!

Miejsce: Kinoteka
Data: 31. grudnia
Start: 17.30
Bilety: 150 zł

Zdjęcie wyróżniające: igorovsyannykov 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany