W nadchodzący weekend NIEBO rozbłyśnie bardziej niż zwykle! A to za sprawą gwiezdnej aury – gwiazdy parkietu, gwiazdy dj-ki i cała galaktyka tanecznych kawałków. To będzie istnie gwiezdny weekend w Niebie. Przed Wami niebiański początek grudnia! Już w ten weekend warszawskie NIEBO rozbłyśnie najjaśniejszymi gwiazdami i zapewni upojną zabawę.

PIĄTEK

Piątkowej nocy przyświecać będą nieśmiertelne Gwiezdne Wojny. Na chwilę przed premierą kolejnego epizodu, za niebiańską dj-ką stanie nie ostatni Jedi, a Ostatni DJ. Kiedy ciemna strona mocy kusi coraz mocniej ogranymi numerami – oni pozostają nieugięci! Umiejętności szkolili latami, a po najlepsze bity gotowi są podróżować do najbardziej odległych serwerów i światów. Ostatni DJ-e, którzy wytrzymali opór słabych hitów, jedyni, którzy nie idą na skróty! Uroczy niczym Chewbacca, sprytni jak R2-D2 i jak Yoda ogarnięci: Vinylstealer, Phunk’ill, Punchline i Panda z Kokafellaz.
Start: 23:00, Lista FB free do 00:00, później wstęp 20 zł

SOBOTA

W sobotę zaś uruchomiony zostanie protokół SŁOŃCE! Ta najwspanialsza ze wszystkich gwiazda rozgrzeje parkiet do czerwoności i przyniesie ukojenie dla stłamszonych rozkręcającą się zimą imprezowiczów. Na jedną noc zawieszona zostanie debata nad wyższością puchówki nad płaszczem i przeniesiecie się w sam środek lata! Zagrają: Jedynak z FLIRTINI, Zeppy Zep, Kotojeleń i Borucci, czyli Rapperoni oraz DJ YouRi.
Start: 22:30, lista FB free do 23:30, później wstęp 20 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany