Już w najbliższą sobotę w Galerii Kordegarda będziecie mieli okazję wzięcia udziału w kolejnym, wyjątkowym dniu, który pokochają miłośnicy literatury. Przed Wami kolejna odsłona Bukklubu i Wymienialni Książek. Co zaskoczy Was podczas listopadowego spotkania?

Fot. assets.gildia.pl

Bukklub – spotkanie z komiksem

Bukklub to comiesięczne rozmowy na temat wybranej książki, prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy: Martę Szarejko lub Marka Łuszczynę, którzy współpracowali m.in. z miesięcznikiem kulturalnym „Bluszcz”. Tym razem spotkanie będzie wyjątkowe, bo omawiana książka to powieść graficzna owieść graficzna „Totalnie nie nostalgia. Memuar”. Autorką scenariusza jest Wanda Hagedorn, a za rysunek odpowiada Jacek Frąś.

Wymienialnia Książek – wymieniaj, rozmawiaj, czytaj

Tego dnia, po raz kolejny odbędzie się również Wymienialnia Książek. Wystarczy przynieść ze sobą książki i wymienić się na inne. Mile widzianym gestem jest zrobienie specjalnej dedykacji dla następnego czytelnika. Książkę z osobistą dedykacją, zawsze lepiej się czyta! Wybór książek jest całkiem spory – od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne – każdy znajdzie coś interesującego.

Miejsce: Kordegarda
Data: 25. listopada
Start: 14.00 (Bukklub), 16.00 (Wymienialnia Książek)
Wstęp Wolny!

Zdjęcie wyróżniające: Free-Photos/pixabay.com


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany