Andrzejkowy Targ Śniadawniowy – Hokus pokus! Czary mary! Abrakadabra! Magiczny dzień andrzejkowy na Targu Śniadaniowym – już za tydzień, 26. listopada, w Forcie Sokolnickiego!

Andrzejki, kiedyś przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt – wierzono, że tego wieczora panny na wydaniu dowiedzą się kim będzie ich przyszły mąż. Informacje o małżonku miały znajdywać w kształcie wosku wylanego na zimną wodę, wylosowanych przedmiotach czy obrazach pojawiających się tej nocy w snach. Dziś w zabawach andrzejkowych mogą brać udział wszyscy – często jest to okazja do spotkań ze znajomymi, a dla urozmaicenia wieczoru leje się wosk i próbuje przewidzieć przyszłość.

Andrzejkowa edycja Targu Śniadaniowego będzie właśnie taką okazją do wspólnego spędzenia czasu ze znajomymi – nie zabraknie oczywiście śniadania, ale także wróżb, magii, zabaw i atrakcji dla dzieci.

Co znajdziecie w andrzejkowym menu?

Przy wspólnym stole będzie można zjeść rodzinne śniadanie, drugie śniadanie i lunch, napić się kawy, odpocząć i porozmawiać. W zadaszonej i przytulnej przestrzeni Fortu Sokolnickiego ogrzejecie się i schronicie przed listopadowym chłodem. Na stoiskach Targu tradycyjnie będą czekać wyselekcjonowani Wystawcy z oryginalnymi produktami śniadaniowymi – nie zabraknie pieczywa, nabiału, ryb i mięsa, warzyw i owoców, humusów i past, ciast i deserów, kawy i napojów. Będzie można spróbować również dań z całego świata – w tym także w opcji wegetariańskiej.

Targ Śniadaniowy w Forcie Sokolnickiego (ul. Czarnieckiego 51) w sezonie jesienno-zimowym odbywa się w wybrane soboty i niedziele, w godzinach 9:00-15:00.

Miejsce: Fort Sokolnickiego
Data: 26. listopada
Aktualne daty Targu Śniadaniowego: www.targsniadaniowy.pl i na profilu Targu Śniadaniowego na Facebooku.


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany