Kulturalny weekend: 13. – 15. października

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. 15. WARSZAWSKIE TARGI SZTUKI – Kochacie sztukę? Od piątku do niedzieli możecie wybrać się na Warszawskie Targi Sztuki w Arkadach Kubickiego. W Targach weźmie udział ponad 60 starannie wyselekcjonowanych galerii i antykwariatów. Poza targami czeka na Was wiele wydarzeń towarzyszących – warsztaty artystyczne dla dzieciaków, wykłady i dyskusje o sztuce oraz wystawa Witkacy i Abakanowicz. Super!
Data: 13. – 15. października
Start: 17.00 (piątek), 11.00 (sobota, niedziela)
Więcej info: FB EVENT

2.TARG ŚNIADANIOWY  W FORCIE SOKOLNICKIEGO – Targi Śniadaniowe to nie tylko wydarzenia letnie. Jesienią i zimą również możecie zjeść pyszne śniadanie, w przemiłej atmosferze w każdą sobotę w Forcie Sokolnickiego. Wpadnijcie na otwarcie sezonu już w najbliższą sobotę!
Data: 13. października
Start: 
9.00
Więcej info: FB EVENT

3. WARSZAWSKIE OPOWIEŚCI – Kochacie Warszawę? Zaraźcie tą miłością również dzieciaki. Cykl spotkań rusza już w tę w najbliższą sobotę, kiedy to w Ratuszu m.st. Warszawy usłyszycie legendy warszawskie w nowej odsłonie! W czasie każdego spotkania dzieci wezmą udział w przedstawieniu teatralnym połączonym z warsztatami plastycznymi. Spotkania są darmowe, ale obowiązują zapisy. Więcej szczegółów w linku poniżej. 
Data: 14. października
Start:
11.00
Więcej info: FB EVENT

4. FILLIP SPRINGER OPROWADZA PO „HANSENACH”  – Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić najnowszej wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, w niedzielę macie okazję to nadrobić. I to z nawiązką, ponieważ na koniec weekendu wystawę „Oskar i Zofia Hansenowie. Forma Otwarta  będziecie mogli  zwiedzić razem z Filipem Springerem! My będziemy na pewno!
Data: 15. października

Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

5. MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI – Standardowo na koniec weekendu proponujemy wieczór muzyczny. Tym razem nasz wybór padł na koncert Młynarski Plays Młynarski, który odbędzie się w Teatrze 6. piętro. Interpretacje Gaby Kulki wsparte zespołem pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego, który zmierzy się z twórczością swojego Ojca i wielkiego Artysty, Wojciecha Młynarskiego. 
Data: 15. października
Start:
 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany