CHO CHO SAN – SUSHI, ŻE HO HO: W tym tygodniu odwiedziliśmy Sushi Cho Cho San na warszawskim Powiślu. To fajne miejsce na szybki lunch, zwłaszcza zważywszy na niedalekie sąsiedztwo biurowców i bibliotek uniwersyteckiej. Próbowaliście?

CHO CHO SAN – SUSHI, ŻE HO HO: Na początek chcieliśmy spróbować naszej ukochanej kimchi, ale że akurat nei była dostępna zdecydowaliśmy się na wakame, które było smaczne i – jak na przystawkę – spore. Później postawiliśmy na klasyki – nigiri z łososiem, futomaki z łososiem, serkiem i avocado i california maki z tuńczykiem wszystko było poprawne, a proporcje między rybą a (dobrze ugotowanym) ryżem były zachowane.

Na koniec postanowiliśmy skosztować rolki specjalnej. Postawiliśmy na opcję pikantną – tatar z tuńczyka z jalapeno, z dodatkowym tuńczykiem na zewnątrz. To ciekawa odmiana od klasycznych rolek, które pojawiają się w menu każdej restauracji sushi. Jeśli lubicie wyrazisty smak – to wybór dla Was. 

CHO CHO SAN – SUSHI, ŻE HO HO: Mówiąc o sushi, nie możemy zapomnieć o estetyce. W Cho Cho San sushi serwowane jest na kamiennych płytkach, co jest dość niepraktyczne, ale wygląda naprawdę nieźle. Rolki same w sobie wyglądają bardzo dobrze i – co najważniejsze – nie rozpadają się w trakcie pałaszowania.  

Podsumowując – Cho Cho San to dobra knajpa na lunch, w której zjecie niezłe sushi za uczciwą cenę. Jedzenie jest podawane szybko i sprawnie, a lokal ma przyjemne, różowe (co dla nas zawsze jest plusem ;P), przeszklone wnętrze, do którego wpada dużo dziennego światła.

Cho Cho San
Topiel 12
Godziny Otwarcia:
poniedziałek – czwartek, niedziela: 12.00 – 22.00
piątek – sobota: 12.00 – 23.00
Rezerwacje:
 22 592 87 70

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany