RED BULL FYING ILLUSION: Breakdance, który w dużej mierze wypełnia spektakl Red Bull Flying Illusion, wywodzi się z kultury hip-hopu, Jednak muzyka, która towarzyszy nowemu widowisku grupy Flying Steps, nie daje się tak łatwo zaszufladkować. Czego spodziewać się po niezwykłym spektaklu, łączącym w sobie elementy breakdance’u i iluzji.

RED BULL FYING ILLUSION: W Red Bull Flying Illusion taniec spotyka się z iluzją tworzoną za pomocą wizualizacji 3D, natomiast w ścieżce dźwiękowej klasyka spotyka się z hip-hopowymi beatami. Za ten mariaż odpowiada dwójka kompozytorów – Ketan i Vivan Bhatti. Do pracy nad ścieżką dźwiękową zatrudniono 34-osobową orkiestrę, której brzmienie połączono z hip-hopowymi beatami i elementami elektronicznymi.

RED BULL FYING ILLUSION: Teraz trochę o samym tańcu… Flying Steps to jedna z odnoszących największe sukcesy ekip na światowej scenie tańca ulicznego. Ich zapierające dech w piersiach występy i niepowtarzalne choreografie od lat wzbudzają podziw publiczności. Grupa powstała w 1993 roku w Berlinie z inicjatywy Vartana Bassila i Kadira “Amigo” Memisa, a jej specjalność to b-boying oraz popping i locking. Flying Steps mają na swoim koncie kilka wygranych mistrzostw świata, w tym Battle of the Year oraz Red Bull Beat Battle.

Red Bull Flying Illusion to jedyne w swoim rodzaju widowisko łączące fenomenalną muzykę, taniec i iluzję. Coś zupełnie innego – warto zobaczyć na żywo!

Miejsce: Torwar
Daty: 3. listopada (20.00) oraz 4. listopada (16.00 i 20.00)
Bilety: 147 – 626 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany