Pierwsze 3-dniowe urodziny klubu Smolna

35467 godzin, 45636356665 sekund, 110 imprez i 146 artystów – tak w liczbowym skrócie można podsumować rok działalności Smolnej. W ostatnich dniach października będziemy wspólnie świętować pierwsze urodziny klubu! Z tej okazji do stolicy zaproszono piątkę jednych z najlepszych artystów w klubowem świecie elektronicznym.

Dzień I

Dzień pierwszy to ponowna wizyta szefa kolońskiej wytwórni KOMPAKT Records, który polską publiczność upodobał sobie szczególnie, bo to będzie 6 wizyta Michaela Mayera w tak krótkim czasie. Mieliście przyjemność posłuchać go na Instytucie, rok później w murach Smolnej, zaś teraz powraca ponownie do Warszawy na specjalny, minimum 5-godzinny set z płyt winylowych przy wsparciu lokalnego zaciągu.

Dzień II

Dzień drugi to wizytacja szefa niezwykle popularnej i lubianej wytwórni Keinemusik, w której wydają wszyscy najważniejsi producenci elektroniczni na świecie – Adam Port – w 6-godzinnym secie w formule „back2back” ze swoim kolegą po fachu, a także prywatnie przyjacielem &ME, który oczarował wszystkich, zebranych na płockiej plaży w ramach niedzielnego Sun/Day. Ukontentowani będą wszyscy miłośnicy takich gatunków jak nu-disco, tech-house, a także house w jego klasycznym ujęciu. Imprezie towarzyszyć będzie audiowizualne show PRYZMAT, gdzie światło i dźwięk staną się jednością.

Dzień III

Ostatni dzień to przysłowiowa „wisienka na torcie”, bo światło w klubie Smolna zgasi duet Tale Of Us, który nie tylko z ogromnym powodzeniem prowadzi swoją wytwórnię Afterlife, ale także organizuje najbardziej porządane i największe eventy muzyczne na całym ziemskim globie, począwszy od Privilige na Ibizie, a kończąc na Poble Espanyol w Barcelonie. Tym samym zakończą się huczne obchody warszawskiego klubu, otwierając jednocześnie kolejne 12 miesięcy muzycznej działalności.

Info

Miejsce: Klub Smolna, ul. Smolna 38
Data: 27. – 30. października
Start: 21.00
Więcej na: www.smolna38.com

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany