Pierwszy koncert Chlöe Howl w Polsce!

8. listopada w Niebie po raz pierwszy w Polsce wystąpi brytyjska wokalistka Chlöe Howl! W tym roku do sprzedaży trafił pierwszy oficjalny singiel artystki pt. „Magnetic” zapowiadający jej długo wyczekiwany debiutancki album.

Piosenkarka w 2013 roku wydała minialbum pt. Rumour. Krążek Brytyjki zyskał wielu fanów na całym świecie oraz doceniły go tak duże media, jak The Guardian, Pitchfork i NME. Ponadto, Chlöe otrzymała nominacje do nagród BBC Sound of 2014 i BRIT Awards 2014, a także miała okazję występować jako support podczas trasy koncertowej Ellie Goulding.

Kiedy po wielu sukcesach spodziewano się pierwszego pełnego albumu artystki, ta rozstała się z koncernem Sony Music i w 2015 roku nakładem niezależnego label-u Heavenly Songs wydała singel Bad Dream. Po około dwóch latach przerwy do sprzedaży trafił jej kolejny utwór pt. Magnetic, który jest pierwszym oficjalnym singlem zapowiadającym jej długo wyczekiwany debiutancki album.

Info

Miejsce: Niebo, ul. Nowy Świat 21
Data: 8. listopada
Czas: 21.00
Więcej info: Wydarzenie na Facebooku
Bilety: dostępne od piątku 13.10.2017 na stronie internetowej www.followthestep.com oraz na Biletomat.pl – bilety online, ebilet.pl, Eventim.pl Going.

HASŁO KONKURSOWE: MAGNETIC

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany