KLUB FESTIWALOWY 33. WFF

Już w najbliższy piątek rusza 33. Warszawski Festiwal Filmowy! Oprócz tegorocznej sekcji filmowej (PEŁNY PROGRAM) organizatorzy Festiwalu przygotowali dla Was program koncertowy i imprezowy, czyli Klub Festiwalowy w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki! Przed Wami 5 festiwalowych wieczorów i nocy! 

PIĄTEK – OFICJALNE OTWARCIE KLUBU FESTIWALOWEGO + AFTERPARTY – huczne otwarcie Klubu Festiwalowego rozpocznie koncert polskiej grupy Sztokholm, czyli Szymon i Daniel Wigienka oraz wokaliści Kacper Wąsikowski i Ariel Śliwiński. Grupa na początku 2017 wydała nową EP-kę ,,Poczuj” – za jej miks odpowiada Michał Kupicz, znany ze współpracy z takimi artystami jak KRÓL czy We Draw W. Po koncercie afterparty z Double Trouble i John Beaver (Glass Hunters). Wstęp wolny!

Data: 13. października
Start: 22.00
Więcej info: Wydarzenie na Facebooku

KLUB FESTIWALOWY 33. WFF

SOBOTA – A_GIM (KONCERT) + AFTERPARTY: SLG, YELLEN – w sobotę w Kulturalnej zagra jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej –  Agim Dżeljilji! A_GIM to producent, który chętnie wciela się w rolę remiksera, biorąc na warsztat m.in. kompozycje Noviki i Hey. Artysta znany publiczności m.in. z grupy Őszibarack i projektu Nervy. Na początku kwietnia 2016 roku światło dzienne ujrzała debiutancka solowa EP’ka A_GIM’a. „Votulia”.  Materiał promują dwa single: „Rajka” z gościnnym udziałem Klarka, wokalisty Lilly Hates Roses, a także „Carpet Burn”, gdzie na featuringu udzielili się chłopcy z BeMy. Na liście gości „Votuli” znaleźli się również znani od lat na klubowej scenie Novika i Bshosa. Bilety dostępne w cenie 20 zł.

Data: 14. października
Start: 22.00
Więcej info: Wydarzenie na Facebooku

KLUB FESTIWALOWY 33. WFF

CZWARTEK – ENVEE – SHORT FILMMAKERS PARTY – impreza poświęconą twórcom filmów krótkometrażowych, którzy odwiedzają Warszawski Festiwal Filmowy. Tu będzie się bawić młoda branża! Wstęp wolny!

Data: 19. października
Start: 22.00

PIĄTEK – KINGDOM (LA) DJ SET  + BUSZKERS + KACPER P + JEDYNAK (FLIRTINI) + TRAP DOOR – Kingdom powraca do Warszawy! Tegoroczny debiutancki album artysty potwierdził tylko, że producent tworzy muzykę, której nie da się zaszufladkować. A my już teraz gwarantujemy, że parkiet będzie pełny do rana! Bilety w cenie 20 zł, z bilteme z seansu WFF (20.10) – 10zł.

Data: 20. października
Start: 22.00
Więcej info: Wydarzenie na Facebooku

KLUB FESTIWALOWY 33. WFF

SOBOTA – KONCERT HATTI VATII + AFTERPARTY: OBSZAŃSKA/ SZYDŁOWSKA – zamknięciu Klubu Festiwalowego towarzyszyć będzie koncert Hatti Vatti! Hatti Vatti live band to Piotr Kaliński (gitara + elektronika), Paweł Stachowiak (Moog) i Rafał Dutkiewicz (perkusja). Zespół wystąpi z albumem „SZUM”, który ukazał się nakładem wytwórni MOST Records. „SZUM” w zaskakujący sposób łączy różnorodność i minimalizm, dawkując napięcie. Na albumie dominują brzmienia analogowych instrumentów, a także sample odnalezione przez artystę w archiwach radiowych i filmowych. To wyjątkowy projekt, który dzięki współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym oraz holenderskim instytutem Sound &Vision. Bilety dostępne w cenie 20 zł.

Data: 21. października
Start: 22.00
Więcej info: Wydarzenie na Facebooku

KLUB FESTIWALOWY 33. WFF

Partnerem Klubu Festiwalowego WFF jest Jameson Irish Whiskey. Klub Festiwalowy mieści się w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki. Bilet festiwalowy z bieżącego dnia gwarantuje 10% rabatu na zamówienia w Cafe Kulturalna i zniżki na koncerty. Bilet należy pokazać obsłudze podczas składania zamówienia. W Cafe Kulturalna na gości będzie czekać specjalne, festiwalowe menu z nowymi daniami i napojami.

Identyfikacja graficzna Klubu Festiwalowego: Morgann Lechat (instagram.com/morgannlechat/)


 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany