HAPPYSAD W STODOLE: Już 19. października w klubie Stodoła wystąpi zespół happysad!  Założony w 2001 roku zespół ma na koncie ponad tysiąc zagranych koncertów, pięć złotych płyt, jeden platynowy krążek oraz rekordy frekwencji w wielu popularnych klubach w całym kraju. To będzie coś!

HAPPYSAD W STODOLE: Debiutancki album happysad pt. „Wszystko jedno” ukazał się w 2004 roku. Pochodzący z niego singiel „Zanim pójdę” utrzymywał się przez 33 tygodnie na Liście Przebojów Programu Trzeciego, a cały krążek 3 lata później znalazł się w zestawieniu 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka, przygotowanego przez magazyn Teraz Rock.

HAPPYSAD W STODOLE: Obecnie zespół ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych, spośród których ostatni – „Ciało obce” – ukazał się w lutym 2017. Płyta została nagrana w ponad stuletniej stodole, w miejscowości Nowe Kawkowo. Album zadebiutował na 1. miejscu zestawienia OLiS. Przedpremierowo sprzedano ponad 4 tysiące egzemplarzy płyty, co stanowi rekord wytwórni Mystic Production.

Miejsce: Klub Stodoła
Data: 19. października
Bilety: 66 zł (stojące), 86 zł (balkon)

Hasło konkursowe #1: Jakby nie było jutra
Hasło konkursowe #2: Wszystko jedno

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany