KLANCYK: PAŹDZIERNIKOWY ROZKŁAD JAZDY: W październiku teatr improwizowany Klancyk zaprasza na spektakle w Klubie Komediowym oraz do Poznania. W stolicy Wielkopolski inspiracją będą teksty Mariusza Szczygła, a przedstawienie będzie powrotem do projektu Non-Fiction po Polsce, w którym improwizatorzy spotykają się z prawdą zamkniętą w tekstach reporterskich.

KLANCYK: PAŹDZIERNIKOWY ROZKŁAD JAZDY: Zgodnie z tradycją, każdy piątek miesiąca teatr spędzi w Klubie Komediowym, gdzie pierwszy raz pojawi się już 6 października o godz. 20.00, aby pokazać swój ulubiony autorski format, czyli „Zaburzone osobowości” – improwizowaną opowieść o ludziach i ich dziwactwach. Każdy wieczór wypełnia się nowymi bohaterami, którzy powstają na oczach publiczności i nigdy już się nie powtórzą.Tydzień później, o godz. 19.00, improwizatorzy zagrają swój najnowszy spektakl „7 łatwych utworów”. Każdą scenę rozpoczyna 30 sekundowy fragment muzyczny, który zaproponuje publiczność. Przedstawienie składa się ze scen dwuosobowych, które komediowość budują zgodnie z coraz popularniejszą w Warszawie zasadą Slow Impro.

KLANCYK: PAŹDZIERNIKOWY ROZKŁAD JAZDY: 20. października Klancyk wystąpi w Klubie Komediowym aż dwa razy! Najpierw, o godz. 19, na deskach sceny pod Placem Zbawiciela zagości „Pan Harold”, czyli spektakl oparty o najpopularniejszy na świecie format impro, który teatr przywiózł z warsztatów w Chicago. Natomiast o godz. 21 Klancyk zagra swoją wersję improwizowanych gier, czyli szybkie i krótkie sceny oparte na inspiracjach publiczności. W ostatnim tygodniu miesiąca Klancyk zaprasza natomiast na improwizowany poemat dygresyjny „Tymczasem gdzieś indziej”. Gościem, a właściwie już stałym punktem spektaklu, będzie Paweł Szamburski, multiinstrumentalista związany z wytwórnią LADO ABC. Jego muzyczne tło wprowadzi nowe elementy do tego przedstawienia i stworzy wyjątkowy klimat scen.

My, jako wierni fani Klancyka, już nie możemy się doczekać październikowych wydarzeń. Jeżeli macie podobne odczucia – z pewnością zobaczymy się na widowni. Jeśli nie rozumiecie naszych emocji, ponieważ nigdy nie widzieliście Klancyka na żywo – musicie to zmienić! Gwarantujemy, że dzięki nim pokochacie impro!

Zdjęcie wyróżniające: FB Klancyk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany