Home MiejscaA to ciekawe! HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO!

HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO!

by admin

HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO: Długo oczekiwane otwarcie Hali Gwardii już jutro! Sprawdź, jakie atrakcję będą czekać na ciebie podczas weekendu otwarcia. Zapowiada sięwspaniale – będzie pięknie i smacznie! Konkrety? Czytaj dalej!

W weekend otwarcia Hala Gwardii powita warszawiaków licznymi atrakcjami kulinarnymi  i kulturalnymi. Hala Gwardii otworzy się o godz. 8.00, wtedy po raz pierwszy mieszkańcy Warszawy i bywalcy okolic Hali Mirowskiej będą mogli zrobić zakupy na targu. O godz. 12.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Hali z udziałem przedstawicieli m.st. Warszawy. Podczas inauguracji zostaną otwarte 2 wystawy fotograficzne – „Historia Polskiego Boksu”, której organizatorem jest fundacja im. Feliksa Stamma oraz wystawa “Martwa natura. Moment”, prezentująca prace studentów wydziału fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO: PLAN NA SOBOTĘ Sobota w Hali Gwardii upłynie pod znakiem gotowania z wykorzystaniem produktów dostępnych w Hali. Spotkasz tam Małgosię Mintę, dziennikarkę kulinarną, autorkę książek i właścicielkę bloga Minta Eats oraz szefa kuchni Jana Kuronia w pojedynkach z Gienem Mientkiewiczem, dziennikarzem, krytykiem kulinarnym i największym znawcą polskich serów zagrodowych. Po każdym pojedynku duetu odbędzie się konkurs targowy dla chętnych. Uczestnicy konkursu otrzymują 50 Gwardii, nową walutę, dostępną w weekend otwarcia Hali Gwardii. Ich zadaniem będzie utargowanie jak najwięcej produktów za daną kwotę. Do wygrania będą utargowane zakupy w Hali. Dodatkowo najlepsi uczestnicy zabawy otrzymują fartuch z logo Hali Gwardii.

Wieczorem, o godz. 21.00 wystąpi projekt Sonar Soul, który z okazji otwarcia Hali przygotował wyjątkową ucztę muzyczną.

HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO: PLAN NA NIEDZIELĘ W niedzielę wpadaj do Hali Gwardii na obiad oraz liczne atrakcje dla dużych i małych. Tego dnia będziesz mógł wziąć udział w autorskim oprowadzaniu po wystawie fotograficznej studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej  z udziałem Lidii Popiel, kuratorki ekspozycji oraz wspólne, rodzinne gotowanie z Gienem Mientkiewiczem. Dzieci będą mogły wziąć udział w specjalnych animacjach edukacyjnych związanych z prawidłowym żywieniem i odkrywaniem smaków, pt. „Poszukiwanie smaków targu”. Dorośli będą mogli zachwycić się pokazem tańca, a później sami spróbować swoich sił podczas warsztatów swingu, prowadzonych przez Warsaw Shag Team, jedyną w Polsce grupę taneczną zajmującą się tańcem Collegiate Shag. Niedzielę w Hali zakończy koncert The Cajun Spices, zespołu inspirowanego legendarnymi jazzbandami lat 20 – i 30-tych, gypsy jazzie, a także twórczością współczesnych ulicznych muzyków Nowego Orleanu.

HALA GWARDII – OTWARCIE JUŻ JUTRO: SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

PIĄTEK – 29.09

08:00     Otwarcie Hali Gwardii dla warszawiaków

12:00     Oficjalne otwarcie Hali Gwardii z udziałem warszawiaków i przedstawicieli m.st. Warszawy

12:25     Otwarcie wystawy:

  1. „Historia Polskiego Boksu”, kurator: Fundacja im. Feliksa Stamma
  2. „Martwa Natura. Moment”, kurator: Lidia Popiel, Warszawska Szkoła Filmowa

17:00     Zamknięcie targu

1:00     Zamknięcie Hali Gwardii

SOBOTA – 30.09

08:00     Otwarcie Hali Gwardii dla warszawiaków

10:00     Małgosia Minta na targu – I odsłona śniadaniowa

11:30     Małgosia Minta – II odsłona śniadaniowa

12:00     Jan Kuroń i Gieno Mientkiewicz – I odsłona pojedynku kulinarnego

Po gotowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania zakupy, a dla najlepszych dodatkowo fartuch Hali Gwardii.

13:00     Małgosia Minta – III odsłona śniadaniowa 14:00     Jan Kuroń i Gieno Mientkiewicz – II odsłona pojedynku kulinarnego

Po gotowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania zakupy, a dla najlepszych dodatkowo fartuch Hali Gwardii.

15:00     Jan Kuroń i Gieno Mientkiewicz – III odsłona pojedynku kulinarnego

Po gotowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania zakupy, a dla najlepszych dodatkowo fartuch Hali Gwardii. 17:00     Zamknięcie targu

21:00     Projekt specjalny Sonar Soul – występ z okazji otwarcia Hali Gwardii

01:00     Zamknięcie Hali Gwardii

NIEDZIELA – 1.10.2017

09:00     Otwarcie Hali Gwardii dla warszawiaków 10:00     Zajęcia dla dzieci:

  • „Poszukiwanie smaków targu”, prowadzenie Marta Pietrzak
  • Konkurs plastyczny na pomnik legendarnego trenera, prowadzanie Fundacja im. Feliksa Stamma
  • Fotobudka

12:00     Autorskie oprowadzanie po wystawie fotograficznej z udziałem Lidii Popiel

13:00     Wspólne gotowanie z Gienem Mientkiewiczem

14:00     Zajęcia dla dzieci: „Poszukiwanie smaków targu”, prowadzenie Marta Pietrzak

16:00     Pokaz i warsztaty tańca swingowego, prowadzenie Warsaw Shag Team

17:00     Koncert The Cajun Spices

18:00     Zakończenie atrakcji

23:00     Zamknięcie Hali Gwardii

PONIEDZIAŁEK – 2.10

17:30     Otwarcie hali dla gości spektaklu

19:30     Show POŻAR W BURDELU „Duszpasterz Hipsterów i Czarnoksiężnik z Ugandy”

   

You may also like