Multikino: American Assasin przedpremierowo!

Już dzisiaj Multikino zaprezentuje przedpremierowo „American Assassin” z Michaelem Keatonem w jednej z głównych ról. To wyjątkowa okazja, aby – korzystając z nowej oferty Multikina „MEGAŚRODY” – obejrzeć film w specjalnej cenie 14,90 zł.

Każdy z Was, kto w środę wybierze się do Multikina, aby jeszcze przed oficjalną premierą obejrzeć amerykański hit „American Assassin”, będzie mógł skorzystać z MEGAŚRODY i zakupić bilet w cenie 14,90 zł. Więcej szczegółów o biletach MEGAŚRODY znajduje się na: multikino.pl/megasrody.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca, Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terrorystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

W ramach MEGAŚRODY będziecie mogli obejrzeć w niższej cenie także inne filmy z repertuaru Multikina, np. ekranizację głośnej powieści Stephena Kinga „To”, polską komedię w doborowej obsadzie „Na układy nie ma rady”, burzliwy romans z Alicią Vikander i Christophem Waltzem „Tulipanowa gorączka” oraz „Marsz pingwinów 2. Przygoda na krańcu świata” – spektakularnie sfilmowaną opowieść o pingwinie, który wyrusza w swoją pierwszą wielką podróż.

Więcej informacji: www.multikino.pl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany