KLANCYK POWRACA PO WAKACJACH: Teatr Improwizowany Klancyk powraca po wakacjach! I będzie to powrót nie byle jaki, bo urodzinowy! 22. września w Klubie Komediowym Klancyk będzie świętował swoje 11. urodziny!  Improwizatorzy zagrają dla Was spektakl żywiołowy, szybki i inspirowany swoimi wspomnieniami i skojarzeniami. Po wszystkim zostańcie na tort i wspólne wspominki! Co jeszcze czeka Was w nadchodzących miesiącach?

KLANCYK POWRACA PO WAKACJACH:  Tydzień później, 29. września, w Klubie Komediowym zostanie pokazany spektakl „7 łatwych utworów”, czyli najnowsza produkcja Klancyka. Przedstawienie składa się ze scen dwuosobowych, które inspirują 30 sekundowe fragmenty piosenek podrzucanych przez publiczność. Ten spektakl różni się od poprzednich formatów wymyślonych przez Klancyk. Charakteryzują go głębsze historie i lepiej zarysowani bohaterowie.

KLANCYK POWRACA PO WAKACJACH:   W dalszej części sezonu nie zabraknie najważniejszych spektakli Klancyka, takich jak „Tymczasem gdzieś indziej” (czyli improwizowany poemat dygresyjny, którego stałym muzykiem jest multiinstrumentalista Paweł Szamburski) czy „Zaburzone osobowości”. Wraca również projekt Non-Fiction po Polsce, w którym Klancyk gra w różnych miastach z reportażystami – w poprzednim sezonie gośćmi tego cyklu byli m.in. Filip Springer, Magdalena Grzebałkowska, Marcin Kącki, Ziemowit Szczerek czy Dorota Wodecka. Grupę będzie można zobaczyć w każdy piątek w Klubie Komediowym przy ul. Nowowiejskiej 1/3 oraz okazjonalnie w innych miejscach i przestrzeniach nieteatralnych. My nnie możemy się już doczekać tego, co przygotowali dla nas członkowie Klancyka, a Wy? Wybierzecie się do Klubu Komediowego?

Zdjęcie wyróżniające i grafika pochodzą z Facebooka Klancyka

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany