WARSZTATY MALOWANIA HENNĄ: Przystanek Miłość powraca z cyklem Kobiecych Czwartków. Podczas pierwszego spotkania będziecie miały szansę wziąć udział w warsztatach malowania henną, którego tradycja sięga prawdopodobnie 5000 lat i po dziś dzień symbolizuje powodzenie, szczęście, pokusę, uwodzenie i piękno.

WARSZTATY MALOWANIA HENNĄ: Warsztaty Malowania Henną poprowadzi Isia Zarzycka – artystka Henna Hygge. Co ma wspólnego duńskie hygge i indyjska henna? Dwie totalnie różne kultury, a w ich połączeniu Isia odkryła swoją drogę do szczęścia.

WARSZTATY MALOWANIA HENNĄ: Warsztaty potrwają 2 godziny. Pierwsze pół godziny to część teoretyczna – dowiecie się czym jest henna, skąd wywodzi się tradycja mehendi, jakie są najpopularniejsze style. Porozmawiacie też o przygotowaniu pasty z henny i o pielęgnacji tatuażu. W drugiej części przejdziecie już na artystyczną stronę mocy – najpierw rozgrzejecie się wykonując trochę ćwiczeń na papierze, a następnie przejdziecie do głównego punktu programu – malowania tatuaży na własnej skórze. Warto spróbować! Może odkryjecie swój nowy talent?

Kiedy: 7. września
Start: 13.00 (grupa I), 18.00 (grupa II)
Wstęp: 40 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany