#WARSAWGIRL to cykl, w którym chcemy przedstawiać Wam dziewczyny tworzące ciekawe i kreatywne projekty w Warszawie. Co tydzień możecie przeczytać o dobrych rzeczach, za którymi stoją naprawdę fajne dziewczyny (a w tym tygodniu dziewczyna i chłopak). Dziś przedstawiamy Wam Aleksandrę Poławską, właścicielkę marki z pięknymi dodatkami i akcesoriami HAJDE .

Aleksandra prowadzi HAJDE od 4,5 roku. Ma 29 lat, i jest rodowitą Warszawianką z Pragi. Jest też mamą 1,5 rocznego Maxa. Co ciekawe, nie skończyła żadnej szkoły związanej z projektowaniem. Jest to jej wielkie marzenie. W życiu stara się kierować pasją i intuicją, robić to co lubi i to, w co wierzy. HAJDE to było marzenie i jak widać marzenia się spełniają! Obecnie Aleksandra pracuje nad kolekcją indonezyjską, wykonaną z ręcznie tkanych materiałów przywiezionych z wyspy Lombok, Indonezja.

Hajde inspirowane jest lasem i energią. Jak i gdzie w Warszawie można zbliżyć się do natury, znaleźć spokój i równowagę?

Mam taki swój zwyczaj, że przynajmniej raz w tygodniu idę na długi spacer do lasu. Zabieram synka i psa i najcześciej jeździmy do Lasu Kabackiego, ale lubimy też Kampinos i Las Bielański. Przytulamy drzewa, biegamy, oddychamy. Bardzo dobrze to działa na stres związany z codziennością i miastem.

Projekty tworzycie z pasją – gdzie rodzą się nowe pomysły i jak wygląda proces realizacji projektów?

Nasze projekty powstają z istniejacej potrzeby: naszej, naszych przyjaciół i klientów. Pojawia się pomysł, póżniej rysunek, wybieramy materiały i powstaje projekt. Potem testujemy to co powstało, robimy poprawki i dopiero jeśli jesteśmy przekonani, że wszystko działa jak należy, wprowadzamy to do naszego sklepu. Jest to praca zespołowa.

Czy w Warszawie również znajdujecie inspiracje czy szukacie jej jedynie poza miastem?

Miasto oczywiscie też nas inspiruje, ponieważ większość ludzi, którzy kupują nasze projekty tutaj właśnie mieszka. Słuchamy ich potrzeb, pragnień, marzeń i staramy się im sprostać. Inspiracje przywozimy też z podróży, wycieczek. Wszystkie dziewczyny z HAJDE uwielbiają podróżować, to nas łączy, mamy podobne pasje.

Jeśli podobają Ci się produkty HAJDE, koniecznie zajrzyj do ich SKLEPU!

Zdjęcia: Marek Zawadka, Karolina Krawczyk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany