Melanże w długi weekend 11. – 15. sierpnia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. W tym tygodniu możemy imprezować aż 4 dni!

1. YORÜBA X MIŁOŚĆ – sądzimy, że tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać.  Co czwartek odpalają Afterwork / Miłość po pracy! A w weekend zasypują Was house’owymi sztosami. Ich #frenchtouch jest nie do podrobienia.  Na termometrach zapowiadają 24 stopnie. Na Kredytowej na pewno będzie więcej!
Data: 11. sierpnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. NIEDORZECZNE TECHNO: LEIRAS – Niedorzeczne Techno znowu zabrzmi nad Wisłą – ostatni raz w tym sezonie. Tym razem zagra dla Was gość z Berlina wspierany przez reprezentację kolektywu VIS MAIOR.
Data: 12. sierpnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3. BUBBLES BY THE POOL X STOCK PROSECCO TREVISO – kto powiedział, że nie można imprezować w ciągu dnia?! W sobotę niepowtarzalna okazja do imprezowego szaleństwa przy basenie już od 13.00! Chillout-owa imprezzzka przez cały dzień! Słońce, niekończące się prosecco, kolorowe drinki. Nie zabraknie dobrej, klubowej muzyki, niebanalnego towarzystwa i słońca. 
Data: 12. sierpnia
Start: 13:00
Więcej info: FB EVENT

4. GLASS HUNTER NA BARCE – jeżeli zostajecie na długi weekend w Warszawie koniecznie zajrzyjcie na Barkę! W niedzielę długiego wakacyjnego weekendu, po raz kolejny kulturalna zabawa z GLASS Hunters na Barce. 
Data: 13. sierpnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. KOKAFELLAZ W POMOST 511 – w poniedziałek (!), POMOST 511 wraz z KokaFellaz świętuje podwójnie: długi weekend i urodziny Dj Lazy One. Będzie hucznie, tanecznie i beztrosko. Przybywajcie tłumnie!
Data: 14. sierpnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511


 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany