Kulturalny (długi) weekend: 11. – 15. sierpnia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. PIĄTEK Z FOTOGRAFIĄ W MUZEUM NARODOWYM – długi weekend proponujemy rozpocząć wyjątkowo kulturalnie, bo w warszawskim Muzeum Narodowym, w którym odbędzie się specjalne, wieczorne oprowadzanie po wystawie „Tak widzą. Panorama fotografii węgierskiej”. Wystawa jest świetna, a oprowadzanie pozwoli Wam na poznanie wielu ciekawych historii. Wstęp jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona, więc rezerwujcie je pod adresem: edukacja@mnw.art.pl.
Data: 11. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. WOLNE BITY W POMOŚCIE 511 – piękna, słoneczna sobota nad Wisłą z chilloutową muzyką w tle? Jesteśmy za! Od 16.00 wbijajcie do Pomostu, gdzie z głośników popłyną relaksacyjne i przyjemne bity, które pozwolą Wam totalnie odpocząć i się wyluzować. O idealną muzę zadba Matat Professionals. 
Data: 12.sierpnia
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

3. TARG ŚNIADANIOWY NAD WISŁĄ –  w sobotę i niedzielę wpadajcie do siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą, gdzie będziecie mieli szansę poczilować w miłych okolicznościach natury i zjeść najlepsze smakołyki, oferowane przez wystawców, kultowego już, Targu Śniadaniowego. Pychotka!
Data: 12. – 13. sierpnia
Start:
12..00
Więcej info: FB EVENT

4. CO MODNA PANI WIEDZIEĆ POWINNA? – spektakl pełen zabawnych porad oraz dziwacznych pytań i odpowiedzi w wykonaniu Katarzyny Kołeczek. Zabierz przyjaciółki i pośmiejcie się razem przy kieliszku (albo butelce:D) zimnego prosecco.
Data: 13. sierpnia
Start: 
21.00
Więcej info: FB EVENT

5. KINO W ŁAZIENKACH: „PORWANIE MICHELA HOUELLEBECQA” –  poniedziałkowy wieczór z filmem w romantycznym Amfiteatrze w Łazienkach? Brzmi pięknie! Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć film opowiadający o tajemniczym porwaniu pisarza Michela Houellebecqa.
Data:
14. sierpnia
Start: 
21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany