Pańska85: Restauracja Pańska85 pojawiła się w Warszawie zaledwie kilka miesięcy temu, a zdążyła poważnie namieszać na kulinarnej mapie stolicy, zyskując popularność wśród warszawskich smakoszy. Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością, a stereotypowe podejście do kuchni chińskiej zostaje  przełamane w subtelny, a jednocześnie wyrazisty sposób.

Pańska85: Kaczka po pekińsku, królewskie krewetki z Morza Żółtego, wyraziste smaki wykwintnej kuchni seczuańskiej czy cesarskie dania, których tradycja sięga XI wieku to tylko niektóre z pozycji w karcie, które zachwycą świeżością i zaskoczą nowatorskim podejściem do klasyków kuchni chińskiej Dania powstają tu z ekologicznych i starannie dobranych produktów od najlepszych dostawców.

Pańska85 to nie tylko jedzenie – robione na zamówienie miseczki z najlepszej porcelany wypełnione są pasją i pikanterią. Od kryształowych kieliszków po meble, obrazy i klimatyczny wystrój – restauracja jest kwintesencją doskonałego smaku i stylu. Od niedawna goście mogą korzystać z pięknego, całorocznego patio, które wieczorami jest idealne na spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, a w ciągu dnia świetnie sprawdza się w bardziej oficjalnych, biznesowych sytuacjach.

Pańska85: Pańska85  to miejsce, gdzie chińska kultura, jedzenie na najwyższym poziomie i zamiłowanie do sztuki łączy się w idealną całość. Jeżeli jesteście wielbicielami orientalnych smaków – tego miejsca nie możecie pominąć. Wyjdziecie zadowoleni, najedzeni i oczarowani orientalną atmosferą. Tutaj chce się wracać!

Pańska85
ul. Pańska 85
Godziny Otwarcia:
pon. – sob. : 11.00 – 23.00
niedziela: 11.00 – 22.00

Kontakt: 512 671 756

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany