Multikino: „Mroczna wieża” 

Premiery kinowe w tym tygodniu. Od 11. sierpnia w kinach sieci Multikino będziecie mogli zobaczyć premierowo filmy: horror „Annabelle: Narodziny zła”, „Zawsze jest czas na miłość” z Diane Keaton, film familijny „Moje wakacje z Rudym”, animację „Niedoparki” oraz ekranizację powieści Stephena Kinga „Mroczna wieża”.

„Mroczna wieża” 

„Mroczna wieża” to ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga – „The Dark Tower”. W rolach głównych widzowie zobaczą laureata Oscara Matthew McConaughey’ego oraz Idris Elbę. Film przenosi do powojennego świata zaludnionego przez mutanty, demony i wampiry. Roland Deschain (w tej roli Idris Elba), ostatni żyjący członek bractwa „rewolwerowców”, próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży – miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda”, kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

„Annabelle: Narodziny Zła”

Kilka lat po tragicznej śmierci córki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę (Stephanie Sigman) oraz dziewczynki z sierocińca. Lokatorki nie domyślają się, że już wkrótce staną się celem opętanego dzieła, które wyszło spod rąk i kontroli lalkarza – demonicznej lalki o niewinnie brzmiącym imieniu Annabelle… Druga część filmu „Annabelle”, czyli serii rozgrywającej się w uniwersum megahitu „Obecność”, to – według krytyków – bardzo dobry horror i o wiele lepsza produkcja niż poprzednia część. Obraz wyreżyserował David F. Sandberg (m.in. „Kiedy gasną światła”).


„Zawsze jest czas na miłość”

Nieważne, ile masz lat i ile przeszedłeś. Strzał Amora może dosięgnąć w najmniej oczekiwanym momencie. Wie coś o tym Emily – główna bohaterka filmu „Zawsze jest czas na miłość”, która dla uczucia postawi na szali swoje dotychczasowe, spokojne życie. W roli głównej doskonała Diane Keaton!

Oczywiście w sierpniu nie zabraknie ciekawych wydarzeń specjalnych:

  • 11 sierpnia: Noc Horrorów z „Annabelle”

  • 14 sierpnia: wystawa „Botticelli. Piekło”

  • 15 sierpnia: spektakl „Piotruś Pan

  • 7 sierpnia: Kino Na Obcasach – „Mamuśki mają wychodne”


Pełny repertuar i bilety:
www.multikino.pl


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany