Rabarbar: Rabarbar to nowa warszawska miejscówka, która otwiera się już w najbliższą sobotę. W klimatycznym lokalu na Powiślu zjecie między innymi owocowe smoothie bowle i smakowite buddha bowle w wersji mięsnej i wege.

Rabarbar: W Rabarbarze skosztujesz dań lekkich, zdrowych i sezonowych, co oznacza, że menu knajpy będzie zmieniało się dosyć często – dla nas super, nie znosimy nudy! Potrawy serwowane w Rabarbarze będą ucztą zarówno dla podniebienia, jak i dla oka. Doskonałe smaki i cudowna feeria barw sprawią, że nie będziesz mógł się zdecydować – robić zdjęcie, patrzeć czy jeść 😉 Cokolwiek zdecydujesz – będziesz zadowolony!

Rabarbar: Co na Ciebie czeka w dniu otwarcia? Poza wspomnianymi wyżej bowlami będziesz miał okazję spróbować menu degustacyjnego i tapasów – również w wersji wegańskiej i bezglutenowej. Tutaj nawet najbardziej wybredny wielbiciel biesiadowania znajdzie coś dla siebie. Przez cały dzień będziesz mógł również napić się kieliszka prosecco za piątaka i cieszyć się świetną muzyką, serwowaną przez przedstawicieli Deep House Polska. Zabieraj znajomych i wpadajcie koniecznie! 

Rabarbar 
ul. Radna 12

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 9.00 – 20.00
sob. – niedz.: 10.00 – 200

Kontakt: rabarbar-warszawa@gmail.com

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany