7. – 10. sierpnia

 

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. WIECZÓR TAŃCA NAD WISŁĄ: WEST COAST SWING  poniedziałkowe wieczory w Pomoście 511 dedykowane są tańcowi! Początkujący mogą przyjrzeć się technikom tańca, postawić pierwsze kroki, a obserwatorzy rozkoszować się widokiem tańczących profesjonalistów. W tym tygodniu WEST COAST SWING!
Data: 7. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT


2. 
SINE METU: KLUB KOMEDIOWY FEAT. ASZ DZIENNIK WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI [IMPROWIZACJA]. Wiadomości z ostatniej chwili to najbardziej aktualne i żywo reagujące na rzeczywistość przedstawienie, komentujące wydarzenia ostatnich dni. Inspiracją do spektaklu będą najgorętsze nagłówki artykułów publikowanych na stronie ASZdziennik.pl, które Improwizatorzy postarają się zinterpretować w naturalny dla improwizacji absurdalny i przewrotny sposób. Demonstracje Partii Wkurw, Miriam Shaded wzywająca do bojkotu Księżyca, prawdziwy powód wizyty Williama i Kate w Polsce – tym żyje świat!
Data: 08. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

3. KONCERT: BRUNO JASIEŃSKI + NATAN KRYSZK – w środę na Chłodnej wyjątkowy koncert! Zagrają: Bruno Jasieński – perkusja Założyciel rap grupy Jano Frano Live oraz  Natan Kryszk – saksofon  gra w trio „Pokusa” i w Warszawskiej Orkiestrze Improwizowane. Wstęp: 15 zł
Data: 9. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

4. WAKACYJNE KINO POLIN: ZA ŻYCIE! – „Za życie!” to wzruszający i zabawny dramat osadzony we Francji lat 60. Trzy młode Żydówki – Hélène, Lili i Rose – poznały się w Auschwitz. Po wyzwoleniu obozu straciły kontakt. Lili wróciła do Holandii, Rose osiedliła się w Kanadzie, a Hélène (Julie Depardieu) wróciła do Francji. Hélène próbuje odszukać dawne przyjaciółki i co roku zamieszcza ogłoszenie w gazecie jidysz. Po 15 latach kobiety odnajdują się i spędzają razem wakacje. Poznają się na nowo i pomagają sobie uwolnić się od demonów Auschwitz. Zdobywca Nagrody Publiczności 13. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej. Wstęp wolny!
Data: 9. sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

5. ENCHANTED HUNTERS + PALCOLOR • LADO W MIEŚCIE 2017 vol. 6  ósma już, odsłona Lado w Mieście – subiektywnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych organizowanego od lat przez Plan B i wytwórnię Lado ABC. 10. sierpnia kolejny czwartkowy wieczór z różnymi wcieleniami i odcieniami elektroniki. Tym razem zagrają Enchanted Hunters i Palcolor.
Data: 10. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany