Plac Zabaw: Wtorkowy wieczór na Placu Zabaw zapowiada się wyjątkowo! Najpierw będziecie mieli okazję uśmiać się do rozpuku, oglądając ekipę Klubu Komediowego w akcji, a następnie zamyślić się nad doskonałym filmem „Lament”. Polecamy!

19.00 MUSICAL IMPROWIZOWANY

Kto nigdy nei widział „Musicalu improwizowanego” musi to nadrobić! Wydaje się niemożliwie, ale jednak się wydarza i to ze spektakularnym efektem. Nie będziecie mogli uwierzyć jak doskonale radzą sobie improwizatorzy z wymyślaniem zabawnych, musicalowych piosenek na żywo. Gwarantujemy, że uśmiejecie się do łez! Zabierajcie znajomych i przeżyjcie coś super! Za oprawę muzyczną odpowiada pianistka i kompozytorka: Joanna Kucharczyk.

Więcej info: FB EVENT

21.00 „LAMENT”, REŻ. HONG – JIN KA  

Zaraz po Musicalu Improwizowanym, będziecie mieli okazję zobaczyć megaciekawy film w ramach cyklu „Plan Filmowy na Placu Zabaw”. O czym? Otóż w spokojnej koreańskiej wiosce dochodzi do szeregu tajemniczych i gwałtownych zgonów a niektórzy mieszkańcy zaczynają zdradzać oznaki prowadzącej do szaleństwa choroby. Śledztwo prowadzi Jongo-Goo, miejscowy oficer policji. Początkowo jako przyczynę zgonów podaje zatrucie dzikimi grzybami, jednak wkrótce zaczyna mieć co do tego wątpliwości. Gdy docierają do niego plotki o tajemniczym Japończyku, który niedawno zamieszkał w okolicznym lesie, nieznajomy staje się głównym podejrzanym. Oznaki opętania zaczyna wykazywać także mała córeczka Jongo-Goo. Od tego momentu policjant zrobi wszystko by ocalić swoje dziecko od niebezpieczeństwa.Może być niezwykle ciekawie!

Więcej info: FB EVENT

Nie mieliście planów na wieczór? Problem chyba rozwiązany, czyż nie? 🙂 Do zobaczenia wieczorem!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany