Slow Market Dniem i Nocą

W ten weekend po raz pierwszy Slow Market na Placu Zabaw nad Wisłą w odsłonie nie tylko dziennej, ale również w wydaniu nocnym! Dwa dni i dwie noce wielokulturowych targów kulinarnych, gdzie poznacie smaki z całego świata. 

PIĄTEK-SOBOTA | SLOW MARKET NOCĄ

Slow Market Nocą od 20.00 do  4.00 rano! O dobre jedzenie nocą jak sami wiecie nie jest łatwo. Koniec z powrotami na głodzie przez miasto. Po raz pierwszy w historii nadwiślańskich przygód Slow Market na Plac Zabaw nad Wisłą w odsłonie nocnej. W każdy weekend imprezy do białego rana z najsmaczniejszym jedzeniem z całego świata!
Data: 14. – 15. lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Slow Market Dniem i Nocą

SOBOTA-NIEDZIELA | SLOW MARKET DNIEM

Slow Market Dniem to dwa dni jedzenia, które zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy. Każdy kto weekendowe noce spokojnie przesypia, może też wybrać się na Slow Market za dnia! Odwiedźcie w ten weekend Plac Zabaw nad Wisłą między 12.00, a 18.00 i spędźcie czas z najbliższymi.  Zjecie coś, co już znacie lub spróbujecie nowych, zaskakujących i nieoczywistych smaków. To właśnie na Slow Market spotykają się blogerzy, kucharze amatorzy i restauratorzy, serwujący najlepsze potrawy na ciepło i na zimno.
Data: 15. – 16. lipca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Slow Market Dniem i Nocą

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany