19. – 22. czerwca

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1 WIECZÓR TAŃCA W POMOŚCIE wejdź w nowy tydzień tanecznym krokiem! Ciepły poniedziałkowy wieczór spędź nad Wisłą ucząc się szalonego Reggeaton’u! Jeśli nie masz odwagi nataneczne eksperymenty – wpadnij popatrzeć jak robią to profesjonaliści! Będzie gorrrąco!
Data: 19. czerwca

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. OTWARCIE KINA PERŁA W PATIO  – Patio przy Kredytowej rozpoczyna sezon filmowy, w poniedziałkowy wieczór startuje Kino Perła. Na pierwszy ogień idą filmy „Skarb” (poniedziałek) i „Jak we śnie” (wtorek). Wieczory mają być cieplutkie, więc dobry film i zimne piwko będą idealne.  
Data: 19. – 20. czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. FLYING LOTUS, THUNDERCAT I INNI W PROGRESJI! – wtorek w Progresji zapowiada się naprawdę grubo. Podczas świetnego muzycznego wydarzenia, na scenie zobaczycie artystów takich, jak m.in. Flying Lotus, Thundercat czy Dorian Concept. Kupujcie bilety, póki jeszcze są!
Data: 20. czerwca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. WISŁA PŁONIE! – środa to taki mały weekend, dlaczego by więc nie spędzić przyjemnego wieczoru nad Wisła z pysznym drinkiem i fenomenalną muzyką? Zrób sobie wolne i wpadnijcie do Miami Wars, gdzie w cudnej atmosferze będziecie mogli posłuchać muzyki na żywo. Wystąpi m.in. Sidney Polak!
Data: 21, czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. INSTYTUT FRANCUSKI ŚWIĘTUJE FETE DE LA MUSIQUE – czwartek w Miłości upłynie pod znakiem francuskiej muzyki. Weź udział i świętuj Fête de la Musique w przyjaznej atmosferze z grupą Yorüba! Tego wieczoru czeka na Was masa atrakcji. Pamiętaj, żeby się zarejestrować! ( Możesz to zrobić TUTAJ).
Data: 22. czerwca 
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany