Teatr nad Wisłą: Sztuka odnajduje się w każdych warunkach, dlaczego by więc nie przynieść jej nad Wisłę? Już jutro powraca najbardziej popularne i kulturalne wydarzenie w plenerze, gdzie macie szansę zobaczyć wybitne spektaklei i naszą kochaną rzekę. Teatr nad Wisłą startuje już 20. czerwca.

Teatr nad Wisłą: Tegoroczny sezon Teatru Nad Wisłą zainauguruje sztuka „Życie: trzy wersje”, w reżyserii aktora Teatru Polskiego – Jerzego Scheibala. Spektakl został przygotowany z okazji jego 70. urodzin. „Życie: trzy wersje” to – pozornie prosta i zabawna, ale w rzeczywistości – pełna napięć historia. Wiele trafnych spostrzeżeń na temat codziennych spraw i prawdy o człowieku. Sztuka Yasminy Rezy ukazuje trzy warianty tej samej kolacji, z udziałem dwóch par małżeńskich. Kluczowe dla rozwoju wydarzeń kwestie zawarte w części pierwszej, przybierają zgoła odmienny przebieg i finał w następnych dwóch odsłonach. Będziecie mieli szansę obserwować jak pozornie nieistotne szczegóły prowokują bohaterów do pokazania prawdziwego oblicza i podejmowania decyzji pod wpływem emocji, nad którymi w pewnym momencie tracą kontrolę. Zderzenie reguł społecznych z  ludzką naturą zmienia zwykłe towarzyskie spotkanie w istne pole bitwy. Całe szczęście tylko na słowa!  Na scenie zobacztcie: Olgę Sawicką, Martynę Trawczyńską, Sławomira Packa i Jerzego Schejbala.

Teatr nad Wisłą: Letni wieczór, fenomenalny spektakl, urzekająca atmosfera, a do tego leżaczek i drink w dłoni – czy może być lepiej?! Już jutro startuje czwarty sezon Teatru nad Wisłą! Wstęp jest darmowy, ale wydarzenie bardzo popularne, dlatego wpadnijcie odpowiednio wcześniej, żeby zająć dobre miejscówki!

Start: 20.30

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany