13 – 14. maja 

Już w najbliższy weekend nad Wisłą szykuje się kolejny wielki powrót! Tym razem zapraszamy na wakacyjne otwarcie Grunt i Woda – miejsca, które w zeszłym roku zdobyło serca nadwiślańskich bywalców!

WAKACYJNE OTWARCIE: GRUNT I WODA – dzieciaki

W sobotę i w niedzielę między 11.00 a 15.00 wpadajcie całymi rodzinami na zajęcia z animatorami. Co konkretnie? Stare i nowe zabawy podwórkowe, gra w klasy, turniej gry w gumę, zabawy na eksperymentalnym polu piaskowym, sobotnie warsztaty pt.:” Bańkowi impresjoniści”  i niedzielne warsztaty recyklingowe, podczas których stworzycie papierowe kapelusze dla dzieci, na lato!

WAKACYJNE OTWARCIE: GRUNT I WODA – dorośli 

Spokojnie dorośli! Nie tylko dzieciaki będą miały ubaw 🙂 W sobotę wieczorem wpadajcie na imprezę, przy muzyce takich DJ, jak Panna Malina, We Have Cookies, Yoonior + Banan, oraz gościnnie – Gin Platonic 🙂 W niedziele, w czasie animacji dla dzieciakow, zajrzyjcie na pierwszy w tym sezonie Jazz Brunch nad Wisłą połączony z Live cookingiem. Tym razem na warsztat zostaną wzięte placki, placuszki i bliny. Wszystko w opcji płacisz raz i jesz ile chcesz. Będzie miło i pysznie!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany