Bar Pacyfik,
ul. Hoża 61

Bar Pacyfik to miejsce dla ludzi lubiących jedzenie, drinki i dobrą zabawę.

Bar Pacyfik to nowo otwarte miejsce przy Hożej, gdzie poczujecie się jak w podróży pomiędzy najsmaczniejszymi kuchniami Pacyfiku! Wszystkie je łączy świeżość, ostrość i wyrazistość. W menu znajdziecie takie pyszności, jak Mexican Bowl, wariacje na temat dobrze znanej Quesadilli, przekąski barowe (m.in. tatara wołowego po koreńsku!) ceviche z dorady czy polędwicę z tuńczyka po hawajsku!

Bar Pacyfik to autorska kuchnia będąca efektem licznych podróży właścicieli oraz długich prób i testów. Twórcom zależało przede wszystkim na stworzeniu miejsca z dobrym, świadomym jedzeniem  – zarówno pod względem starannie wypracowanego smaku, jak i procesu przygotowania. Najświeższe i najlepsze produkty, z jakich tworzone są dania zapewnią prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Jedzenie to nie wszystko (podobno ;P). Bar Pacyfik dba również o doskonałą jakość koktajli, drinków i napojów, które odgrywają tu równie ważną rolę, co dania. Pyszności serwowane przez bar będą tworzone przede wszystkim na podstawie wytworów z agawy – tequili i mezcalu. NIETYPOWO!

Bar Pacyfik to również bezpretensjonalna i przyjacielska atmosfera oraz oryginalne, przepiękne wnętrze, zaprojektowane we współpracy z MOOD Design. Całość przywodzi na mysśl stary bar w Mexico City, połączony z dawnym luksusem kurortów z lat 80’.

Jeśli kochasz poznawać nowe smaki – to miejsce jest dla Ciebie. Nietypowe smaki rozpieszczą Twoje kubki smakowe i sprawią, że będziesz chciał więcej i więcej! Nietypowe drinki zadbają o pyszną i przyjemną zabawę. To miejsce, do którego będziesz chciał wracać często!

Bar Pacyfik
ul. Hoża 61,
tel. 796 893 065
Dowiedz się więcej: FB BAR PACYFIK


 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany